Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Liliopol

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

285 000 zł46,80 m² 6 089,74 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Sprzedam mieszkanie w ścisłym centrum Kutna przy ul. Braci Śniadeckich 6. IV piętro, 46,8 mkw., 2 pokoje, łazienka z wc, przedpokój, piwnica i balkon. Spółdzielcze własnościowe bez.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Psary

Psary(Liliopol + 21 km)

920 000 zł3 000 m² 306,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. NA sprzedaż: działka budowlana (mpzp) z linią brzegową na klifie pod lasem. Na działce uchwalony jest Miejscowy plan.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Brdów

Brdów(Liliopol + 22 km)

265 000 zł60 m² 4 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 243 m²

Do kupna domek konstrukcji drewnianej w Brdów pow kolski. Położony na pograniczu wielkopolski i kujaw. nad jeziorem brdowskim. Domek po użytkowej 50m2 usytuowany na 13-arowej działce na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

118 000 zł693 m² 170,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 693 m , położona w spokojnej i rozwijającej się części Kutna, przy ulicy H. Ch. Andersena. Działka ma kształt zbliżony do kwadratu -.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn ogrodzony Kutno

Kutno(Liliopol + 24 km)

23 200 zł8 000 m² 2,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn o powierzchni ok. 8 000 m2 (możliwy większy / mniejszy moduł) zlokalizowany na wschód od Kutna przy wjeździe do miasta, przy drodze krajowej nr dk92 i w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Wysoka Wielka

Wysoka Wielka(Liliopol + 18 km)

99 000 zł2 500 m² 39,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w Wysokiej Wielkiej pod Kutnem. Powierzchnia 2500 mkw. Przeznaczenie pod zabudowę jednorodzinną. Działka "w drugim rzędzie" od drogi. Bezpośredni dostęp do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Grunwaldzka

Grunwald,Kutno(Liliopol + 24 km)

4 500 000 zł1 925,64 m² 2 336 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotowy budynek zlokalizowany jest w centralnej części Kutna przy ul. Grunwaldzkiej jednej z głównych ulic miasta, o dużym natężeniu ruchu kołowego i pieszego. Obiekt posiada.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł46,70 m² 6 423,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dane szczegółowe: typ transakcji: sprzedaż Typ nieruchomości: mieszkanie Lokalizacja: kutno, ul. Braci Śniadeckich Powierzchnia: 46,70 m2 Liczba pokoi: 2 Rok budowy: lata 70-te XX wieku Piętro: 4.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Kutno

Kutno(Liliopol + 24 km)

2 500 000 zł613,13 m² 4 077,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Jeśli szukasz pomysłu na gotowy biznes, który będzie generował dochody od pierwszego dnia oraz taki, który jest rozwojowy i daje wielkie możliwości - Ta oferta jest dla Ciebie! Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Obiekt noclegowy z garażem Bylice-Kolonia

Bylice-Kolonia(Liliopol + 19 km)

15,25 zł/m²655,87 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:garaż wolnostojący

Wyjątkowy kompleks folwarczny do wynajęcia basen | ogród | trzy budynki | 8750 m działki | idealne pod biznes Cena najmu: 10 000 zł netto + vat 23% /mies. + media opis nieruchomości Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Liliopol

Liliopol,łódzkie

375 000 zł200 m² 1 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Polecam do sprzedaży siedlisko, położone na bardzo dużej działce o powierzchni ok. 5000 m2 (możliwość wydzielenia działki o dowolnej powierzchni) składające się z dużego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Liliopol

Liliopol,łódzkie

485 000 zł25 000 m² 19,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży gospodarstwo rolne, położone na bardzo dużej działce o powierzchni ok. 2,5 ha (możliwość wydzielenia działki o dowolnej, mniejszej powierzchni) składające się.